Bogactwo wewnętrzne czy bogactwa z zewnątrz?

Pupilek  > Uncategorized >  Bogactwo wewnętrzne czy bogactwa z zewnątrz?
0 Comments

Trwają spory, czy wystarczy być bogatym wewnętrznie, czy można też dorzucić jakieś bogactwa z zewnątrz, żeby wieść poczciwe życie, kwestii do końca nie rozwiążemy, ale zaraz wykażemy, że złoto i srebro może odmienić życie psa na lepsze:)

Oto do testów w plebiscycie @top for dog otrzymaliśmy niezwykłe nanokosmetyki – trzy spraye pielęgnacyjne od Pupilek zawierające cząstki srebra lub złota.

 

Metaloterapię stosowano od wieków, Chińczycy na ten przykład dorzucali do gara z sosem słodko – kwaśnym złotą monetę, bo sława przeciwbakteryjnego, kojącego, antygrzybicznego działania złota, niosła się i siała plony.

 

Nauka poszła do przodu i dziś, dzięki ekspertom takim jak firma EGP – System, producent Pupilków. U nas na pierwszy ogień poszedł tonik pielęgnacyjny do higieny oczu, polecany przy stanach zapalnych, ropieniu i łzawieniu. Pelagia notorycznie zmaga się z podrażnieniami oczu, bardziej może w sezonie letnim ale i teraz nie jest idealnie. Bogdan z kolei pcha pysk dosłownie wszędzie, nie ma zakamarka, którego by nie spenetrował, więc higiena przyda się BARDZO.Oczywiście pierwszy odruch psów był do przewidzenia. Spray na twarz? Zwariowałaś? W nogi!!!!Aleeee… spray jest bezwonny, to taka bardziej mgiełka (złoto koloidalne w tym preparacie to roztwór bardzo małych płytek złota, zawieszonych w spektralnie czystej, zdemineralizowanej wodzie), więc drugiego histeria była do zniesienia a od trzeciego… uwaga – famfary – moje psy, pozwalały sobie psikać sprayem w pyski! W tym Pelagia, która generalnie stoi na stanowisku, że pyszczor jest tylko jej własnością i ręce precz precz precz!

Powiem Wam – zdziwienie i zachwycenie. W tej chwili kończymy pierwsze opakowanie (byłam nad wyraz konsekwentna i codziennie psikałam 2 razy) i widzę różnicę – worki spojówkowe rano są czyste, oczka mniej przekrwione i bardziej lśniące. Producent zapewnia, iż ochrona przeciwzapalna, regenerująca i kojąca jest potwierdzona badaniami laboratoryjnymi, moje domowe laboratorium testowe, także mówi: APPROVED! Kolejnym preparatem testowanym przez warchlaczki był tonik do jamy ustnej, dziąseł, podniebienia i zębów.

Stosujemy go profilaktycznie, póki co nie borykamy się z dziąsłowymi problemami, ale lepiej chuchać na zimne a jak chuch jest ze srebrem, to trzeba próbować!W przypadku hippiesów aplikacja przebiega odrobinę siłowo, ale wierzę, że warto, poczytajcie sami o zbawczych działaniach i leczniczych i profilaktycznych nano cząsteczek srebra i złota na stronie producenta: EGP – System . Testowaliśmy także olejek ozonowy ze złotem, przyznaję – trochę zazdrościłam moim psom tej cudownej kuracji.

 

Olejek zalecany przy stanach suchości skóry, bliznach, podrażnieniach, otarciach, ugryzieniach, zadrapaniach, zmianach bakteryjnych i grzybowych skóry. Ja pielęgnuję nim suche łapki Pelagii, tudzież wszystkie obtarcia Bogdana powstałe na skutek jego nadmiernej wszędobylskości.

 

Widzę efekt – podrażnienia nie zaogniają się za to widocznie regenerują).Ja jestem za! Super, że pieski też mogą korzystać z mikrobiologicznej ochrony zastrzeżonej do tej pory dla ludzi – czyli preparatów z nano srebrem i nano złotem. Obiecuję stosować dalej i nie podbierać 🙂Dziękuję PUPILEK i TOP for DOG za nowe BOGACTWO doświadczeń!

Więcej o Pola the Frenchie na: https://www.facebook.com/KudlataBrygada/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *