O nas

Pupilek  >  O nas

O nas

Pupilek – produkty na miarę potrzeb naszych zwierząt.

SMKA Sp. z o.o. jest producentem kosmetyków oraz artykułów dla zwierząt pod marką Pupilek.
Kontynuujemy wdrażanie i produkcję innowacyjnych produktów dla zwierząt, które w 2015 roku Spółka Eco-tech, pod marką EGP System, wprowadziła jako pierwsza w Polsce i w Europie do
sprzedaży. Tymi produktami było nano złoto i nano srebro oraz nano miedź dla zwierząt domowych, kopytnych i ptaków. Połączyliśmy siły i zasoby dwóch firm – SMKA Sp. z o.o. oraz Eco-tech Sp. z o.o., aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, produkując wyroby najwyższej jakości dedykowane zwierzętom.

Postawiliśmy przede wszystkim na profesjonalizm, wysoką jakość oraz dbałość o każdy szczegół. Wykorzystanie nanotechnologii, w połączeniu z wiedzą osób tworzących dwie marki –  SMKA oraz System® EGP, daje świetne rezultaty i sprawia, że powstałe produkty są wyjątkowo skuteczne.

To dynamicznie rozwijające się przedsięwzięcie. Zespół SMKA System® EGP tworzony jest przez ambitnych ludzi z pasją. Nasze produkty zostały opracowane we współpracy z renomowanymi uczelniami oraz laboratoriami. Ta właściwa droga do rozwoju gospodarczego – kooperacja przemysłu i nauki, zagwarantowała doskonałą jakość wyrobów, jakość wynikającą z nowoczesnej myśli technologicznej  i zastosowania do produkcji materiałów wysokiej klasy, oraz zapewniła bezpieczeństwo stosowania.