Recenzja BritLove

Pupilek  > Uncategorized >  Recenzja BritLove
0 Comments

 

Firma Pupilek jest producentem kosmetyków oraz artykułów dla zwierząt. Kontynuują oni i wdrażają wprowadzenia na rynek produktów z dodatkiem nano złoto, nano srebra i nano miedzi.

W ramach @sfinksy_plebiscyt, do testowania otrzymaliśmy trzy produkty:


➡️HIGIENA JAMA USTNEJ- preparat ma za zadania działać kojąco, przeciwzapalnie i regenerująco przy stanach zapalnych jamy ustnej, czyli podniebienia, dziąseł i zębów.


➡️HIGIENA STANÓW ZAPALNYCH SKÓRY- sprawdza się przy zadrapaniach, ukąszeniach, poparzeniach, skaleczeniach, obtarciach. Doskonały również przy alergiach, czy wysypkach.


➡️HIGIENA OCZU – preparat stosowany przy zapaleniach oczu, ropieniu oraz łzawieniu.

Butelka ma pojemność 100 ml i jest ona bardzo wydajna.


Nasze wrażenia:


🔹Preparat do higieny jamy ustnej stosowaliśmy w przypadku Frediego i Frodka. Ten pierwszy miał tylko delikatny stan zapalny i faktycznie po dłuższym czasie stosowania zauważyliśmy widoczną poprawę. W przypadku Frodka, który zmaga się często z tym problemem, efektów nie było. Dodam, że Frodek musi stosować dużo bardziej rozszerzoną profilaktykę w pielęgnacji jamy ustnej.


🔹Preparat do higieny oczu był stosowany u Charliego, który z racji krótkiego pyszczka ma skłonność do łzawienia. Przy codziennym używaniu, oczka Charliego były czyste i nie łzawiło, więc jesteśmy na TAK. Jedyne zastrzeżenie to sposób aplikacji. Psikanie kotu tego typu aplikatorem, było niemożliwe gdyż kot się bał dźwięku i uczucia mokrego wszędzie poza okiem. Zaleca się podawanie preparatu bezpośrednio do oka, czyli bez używania wacików, bo wtedy cząsteczki nano złoto osiadają się nie tam, gdzie powinny. Przelałam zatem płyn do aplikatora z wąskim dziubkiem, tak aby po kropli aplikować go do oka.


🔹Preparat do stanów zapalnych nie stosowaliśmy na kotach, bo nie było takie potrzeby. Jest on również bezpieczny dla ludzi, tak więc postanowiłam to wykorzystać. Po 9 dniach stosowania, śmiało mogę powiedzieć, że jest skuteczny, a efekt zadawalający 😊.

Myślę, że to bardzo fajne produkty, w których widzę potencjał i zachęcam Was do zapoznania się z nimi.Firmie pięknie dziękuję za możliwość testowania💜.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *