Recenzja Melisa & Junior

Pupilek  > Uncategorized >  Recenzja Melisa & Junior
0 Comments

Właśnie skończyliśmy testy dwóch fantastycznych produktów od @pupilek_net . To co je wyróżnia to innowacyjny skład, a mianowicie zawartość nano złota oraz nano srebra 🟡⚪️
Testowaliśmy:
Tonik pielęgnacyjny do higieny jamy ustnej, który działa regenerująco, kojąco oraz przeciwzapalnie na zęby i dziąsła oraz tonik pielęgnacyjny do higieny oczu, który zapobiega stanom zapalnym, ropieniu i łzawieniu oczu.

Preparaty te aplikowaliśmy głównie u Melisy, u której dość często występują zacieki w okolicy oczu oraz stany zapalne dziąseł. Preparaty są w sprayu, co w naszym wypadku jest wybawieniem! Melisa nie akceptuje kropli, a aplikowanie ich jest dla nas niesamowicie problematyczne. Po rozpyleniu bardzo drobna i bezzapachowa mgiełka osadza się na zainfekowanych miejscach nie zostawiając tłustego śladu. Jeżeli ten sposób aplikacji jest dla pupila nieakceptowalny, można zaopatrzyć się w malutką pipetkę i zakrapiać tonik bezpośrednio do oczu.

Preparat do oczu, aplikowaliśmy 3-4 razy dziennie i widzimy ogromną poprawę w wyglądzie Melisy. Zacieki przestały dokuczać, a pyszczek wygląda zdrowo i estetycznie. Tonik do pielęgnacji jamy ustnej stosowaliśmy zarówno u Juniora (profilaktycznie) jak i u Melisy, u której pojawiają się stany zapalne dziąseł. Wkrótce czeka nas usuwanie kamienia nazębnego u Melisy; po tym zabiegu planujemy kontynuować stosowanie toniku. Jeżeli lubicie nowości i szukacie podobnych preparatów, koniecznie przetestujcie tę serię.

Ogromnie dziękujemy marce @pupilek_net za możliwość testów nanokosmetyków. Już wkrótce będziecie mogli oddać na nie swój głos ponieważ biorą one udział w @sfinksy_plebiscyt ♥️