Złoto, srebro i psy

Pupilek  > Uncategorized >  Złoto, srebro i psy
0 Comments

Złoto i srebro – brzmi jakby luksusowo 😎 co mają wspólnego z psami? Bardzo wiele, choć niestety wciąż są mało popularne wśród właścicieli czworonogów.

Nanokoloidy srebra i złota mają właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, dzięki czemu znajdują zastosowanie w pielęgnacji i profilaktyce ochrony zdrowia. Nanocząsteczki mają mają ultra małą średnicę: 2-6nm. Są 10 razy mniejsze od najmniejszych wirusów i około 200 razy mniejsze od najmniejszych bakterii, dzięki czemu są o wiele bardziej efektywne w działaniu oraz aktywnym penetrowaniu skóry w porównaniu z preparatami stworzonymi na bazie mikrocząsteczek metali szlachetnych.

W ramach Plebiscytu TOP for DOG mamy możliwości testowania produktów Pupilek który jako pierwszy w Polsce wprowadził na rynek produkty do pielęgnacji dla zwierząt oparte na nanocząsteczkach. W ofercie znajdziemy produkty do higieny: jamy ustnej, stanów zapalnych skóry (zadrapania, skaleczenia, ukąszenia, obtarcia, obrzęki, wysypki, alergie, poparzenia) i oczu (ropienie, łzawienie), a także wodę utlenioną ze srebrem i złotem, pielęgnacyjny olejek ozonowy ze złotem oraz neutralizator zapachów, antybakteryjny antyalergiczny koc.

Oczywiście wymienione produkty nie zastąpią leczenia w przypadku chorób skóry, ale mogą wspierać leczenie i utrzymanie higieny problemów skórnych. U nas nanosrebro już od pewnego czasu jest obowiązkową pozycją w zwierzęcej apteczce, a dzięki wygodnym buteleczkom z fantastycznym atomizerem (drobniusieńka równomierna mgiełka) użytkowanie jest proste i komfortowe.

Pewnie jesteście ciekawi naszej opinii o produktach Pupilek testowanych przez nas dla TOP for DOG ❔
Na czas testów zamieniliśmy płyn do przemywania oczu na spray z nanozłotem, a produkty do pielęgnacji fałdek i skóry na spray z nanosrebrem Pupilek . Wygoda i ekonomia używania produktów w sprayu jest nieoceniona. Wspominałam Wam już w poprzednim poście, że spraye od “Pupilka” mają fenomenalny atomizer, który wytwarza drobniusieńką równomierną mgiełkę. Akurat borykamy się ze stanem zapalnym oczu u Boni i skórnymi przebojami w Dakarowych fałdkach i widzę pozytywny wpływ nanocząsteczek na problematyczne miejsca. Dużą zaletą tych produktów jest fakt, że są bezbarwne, bezwonne i nie tłuszczą sierści. Dzięki temu psy znoszą zabiegi pielęgnacyjne bezproblemowo, sierść nie jest polepiona, a legowiska i meble tłuste 👌 Jeśli lubicie nowości lub wciąż szukacie produktów do pielęgnacji idealnych do Waszych potrzeb, to koniecznie przetestujcie tą serię z nanocząsteczkami srebra i złota. Polecamy! 🐾
Więcej o Bully Bears na: https://www.facebook.com/bullybears/
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *